KOSZE PREZENTOWE - SPRAWDŹ

Kolorowe tulipany od 25 do 50 sztuk

Dostawa 20zł już od 2 godzin!*

  • Produkt sezonowy
  • Dostawa kurierem DHL
  • Dostawa w całej Polsce
Opis wersji produktu

Tulipan do tej pory urzeka swoim niepowtarzalnym wdziękiem i pięknem. Nie ma w tym nic dziwnego. W końcu to kwiat, kojarzący się z nadejściem wiosny, w której to cała przyroda budzi się do życia! Nic nie poprawi humoru tak jak kompozycja świeżo ściętych kolorowych tulipanów! Zachwycają swoją delikatnością oraz uwodzą subtelnym, wiosennym zapachem. Ponadto, są to kwiaty cieszące się nie tylko swoim urzekającym wyglądem, ale i uniwersalnością! Z tulipanów ucieszy się nie tylko ukochana, ale i ciocia, mama, czy też znajoma! Po taką kompozycję możesz sięgać przy każdej okazji, niezależnie od osoby, którą chcesz obdarować! Sięgnij po bukiet skomponowany z 25, 35, czy też z 50 świeżo ściętych, kolorowych tulipanów i wprowadź nieco wiosennego nastroju do życia Twoich najbliższych! Nasi kurierzy DHL z przyjemnością bezpiecznie dostarczą przesyłkę, w przystosowanym do transportu pudełku, pod wskazany przez Ciebie adres!

Wielkość bukietu
Mały 25 kwiatów
Średni 35 kwiatów
Duży 50 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji małej.

Ten bukiet dostarczymy dla Ciebie na terenie całego kraju!

Warto wiedzieć

  • Tylko najświeższe kwiaty prosto od ogrodnika.
  • Wszystkie bukiety są estetycznie zapakowane jako gotowe prezenty.
  • Starannie zabezpieczone kwiaty w kartonie, przystosowanym do transportu kwiatów..
  • Kwiaty doręczamy kurierem DHL. Ty wybierasz adres i datę dostawy.
  • Dodaj własne, spersonalizowane życzenia do bukietu.
  • Opakowania naszych bukietów są biodegradowalne.
  • Wszystkie nasze bukiety są ręcznie komponowane z największą dbałością o szczegóły.

Termin dostawy produktu*

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 17:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę lub niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone do soboty do godziny 15:00.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Kwiaty od ogrodnika, zapakowane w karton, wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa kwiatów możliwa jest najszybciej kolejnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone najpóźniej do godziny 05:00 rano.

Zestawy prezentowe ze słodyczy i alkoholi wysyłane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL. Dostawa prezentów możliwa jest najszybciej kolejnego dnia roboczego, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone najpóźniej do godziny 05:00 rano.

Rabat

Telekwiaciarnia Jelenia Góra - RABAT do 10% NA ZAWSZE. Rabat 10% można otrzymać na zawsze i na wszystkie produkty w kwiaciarni Jelenia Góra. Aby otrzymać rabat, należy: - zarejestrować się / zalogować się na stronie kwiaciarni przed złożeniem zamówienia - następnie należy złożyć i opłacić zamówienie. Za każde wydane 100 zł na kwiaty otrzymasz 1% rabatu.